Все добре. Дякую. Надіюсь ДХО 2 в 1 пропрацюють довго. P.S. Нажаль блок керування ДХО прожив тиждень, і далі почав глючити. ДХО після вимкнення двигуна не виключаються біля 20 хв. Продавець каже що це нормально, але ми то знаємо, що це не так. Бо на початку виключались як потрібно, за 30 секунд.
Комментарий продавца
Замовник звернувся з даним питанням, ми пояснили що реле вимикає ходові вогні коли напруга опускається нижче 12.8В і попросили заміряти напругу чи коректно працює реле, якщо вимикається при 12.8В значить все працює коректно, а якщо напруга менша значить є брак реле, але відповіді від замовника ми так і не отримали.
Олексій
Доброго дня! Не знаю кого попросили заміряти, але не мене. При якій напрузі мають вмикатися ДХО? Я претензій не виставляю, просто хочу банально розібратися..
Олексій
Ок, відповім сам, від 13 вольт і вище. А почали вмикатися при 12.9. Тобто напруга при вимкнені двигуна падає до 12.85 - 12.9, дхо вимикається і потім акб починає відновлювати ємність, напруга зростає до 12.9 і починається мигання. І так може бути до 20 хв., поки самі дхо не посадять акб до 12.8 і чи нижче. Тобто якщо акб "уставший" то буди вимикатись норм, якщо новий - то будуть такі качелі. Поправте якщо не правий. Дякую.
Бугай М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юрий А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Артем П.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
лампочки пришли нерабочие
Комментарий продавца
Доброго дня, ми намагались з вами зв'язатись щоб вирішити питання, перший раз попросили відео того що саме не працює ви сказали що надішлете і пропали на декілька днів. Коли ми знову намагались з вами зв'язатись ви не захотіли з нами розмовляти. Ходові вогні робочі, по тому як ви описали несправність - проблема в авто, а не в ходових вогнях. Ми впевнені що ви це зрозуміли і не йдете на контакт.
Все добре. Дякую. Надіюсь ДХО 2 в 1 пропрацюють довго.
P.S. Нажаль блок керування ДХО прожив тиждень, і далі почав глючити. ДХО після вимкнення двигуна не виключаються біля 20 хв. Продавець каже що це нормально, але ми то знаємо, що це не так. Бо на початку виключались як потрібно, за 30 секунд.
Замовник звернувся з даним питанням, ми пояснили що реле вимикає ходові вогні коли напруга опускається нижче 12.8В і попросили заміряти напругу чи коректно працює реле, якщо вимикається при 12.8В значить все працює коректно, а якщо напруга менша значить є брак реле, але відповіді від замовника ми так і не отримали.
Доброго дня! Не знаю кого попросили заміряти, але не мене. При якій напрузі мають вмикатися ДХО? Я претензій не виставляю, просто хочу банально розібратися..
Ок, відповім сам, від 13 вольт і вище. А почали вмикатися при 12.9. Тобто напруга при вимкнені двигуна падає до 12.85 - 12.9, дхо вимикається і потім акб починає відновлювати ємність, напруга зростає до 12.9 і починається мигання. І так може бути до 20 хв., поки самі дхо не посадять акб до 12.8 і чи нижче. Тобто якщо акб "уставший" то буди вимикатись норм, якщо новий - то будуть такі качелі. Поправте якщо не правий. Дякую.
лампочки пришли нерабочие
Доброго дня, ми намагались з вами зв'язатись щоб вирішити питання, перший раз попросили відео того що саме не працює ви сказали що надішлете і пропали на декілька днів. Коли ми знову намагались з вами зв'язатись ви не захотіли з нами розмовляти. Ходові вогні робочі, по тому як ви описали несправність - проблема в авто, а не в ходових вогнях. Ми впевнені що ви це зрозуміли і не йдете на контакт.